Dragon Ball Super
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Top posters
Son Goku
Karakter Fajok I_vote_lcapKarakter Fajok I_voting_barKarakter Fajok Off1011 


Karakter Fajok

Go down

Karakter Fajok Empty Karakter Fajok

Témanyitás by Son Goku Szer. Okt. 09, 2019 3:45 pm

A Dragon Ball’Super szerepjátékban felhasználható fajokat, a hozzájuk kapcsolódó információkat illetve megkötéseket találod meg ebben a szabálypontban. Ami itt nem szerepel, az egyelore nem is engedélyezett!

Emberek
Nagyon különös ismertetojegyük nincs, viszont a Dragon Ball világában élnek olyan emberek, akik természetfeletti képességekkel bírnak. Belolük rengetegen kedvelik a harcmuvészeteket. Átlag harci kapacitásuk alacsony, de rengeteg edzéssel mégis csodát muvelhetnek.

Átváltozók
Példaként vegyük Dermesztot, avagy apját, Cold tábornokot. Az átlag harci kapacitásuk jóval meghaladja bármely élolény erejét, még a csillagharcosokét is. Minden átváltozással többszörözodik erejük.

Csillagharcosok
A Vegeta bolygó szülöttjei. Átlag harci kapacitásuk igen csak magas, minden egyes összecsapással növekedik, illetve ha halál közeli állapotba kerülnek, erejük akár meg is tízszerezodhet.
Namekok
Fobb tulajdonságok: zöld külso, két darab csáp a fejen, illetve hosszú, hegyes fülek. A Namek bolygó szülöttjei. Mágikus hatalommal rendelkeznek, példaként itt van Ifjú Sátán, avagy a Mindenható. Békeszereto nép, társadalmuk három fo részre oszlik: Alkotók, Gyógyítók, Harcosok. Egyelore csak a Harcosok kasztja engedélyezett, ok tartják fent a bolygó békéjét. A szerepjáték beindultával majd a többi kaszt is felhasználhatóvá válik.

Amint egyre többen leszünk, annál több igény is lesz új fajokra, ekkor majd bovítem a listát, ezt ígérhetem nektek. Mindaddig használjátok egészséggel, jó kedvvel a mostaniakat!

Son Goku
Son Goku
Son Goku

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2019. Oct. 08.

https://dbsuper.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.